30.05.2017
Technické služby města Liberce se pustili do čištění města. Zde naleznete orientační časy II. Etapy čištění města.   20.týden -  Ježkova, Burianova, Pazderkova, Haškova, Seifertova, Halasova,…
více...
Technické služby mají nového výkonného ředitele

Novým výkonným ředitelem Technických služeb města Liberce a.s. se stal Ing. Petr Šimoník, který byl do funkce jmenován dne 23. 9. 2016.

O jeho zvolení do funkce rozhodovala výběrová komise sestavená z členů představenstva a zástupců Rady města Liberec na základě výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 7 uchazečů.  

Ing. Petr Šimoník má dlouholeté zkušenosti s řízením firem, jako výkonný ředitel i předseda představenstva. Posledních 10 let pracoval ve skupině MVV Energie CZ právě ve funkci předsedy představenstva společností TERMO Děčín a.s. a ENERGIE Holding a.s., kde byl zodpovědný za strategický rozvoj, provoz a technické řízení těchto společností.

„Ve své práci kladu důraz na týmovou spolupráci všech vedoucích pracovníků podle společně dohodnutých pravidel, která povedou k uspokojení potřeb občanů Liberce v oblasti zimní i letní údržby komunikací a zeleně. Za velice důležité považuji úzkou spolupráci s vedením města Liberce, ale i pokračování spolupráce s významnými regionálními partnery a posilování důvěryhodnosti TSML,“ doplnil Ing. Šimoník, výkonný ředitel TSML a.s.

 

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Přikrylová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: prikrylova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Další novinky, které by Vás mohly zajímat