02.11.2017
V loňském zimním období jsme pracovali na video prezentaci naší společnosti Technické služby města Liberec a.s., kde Vám chceme přiblížit, jak to u nás vypadá během zimního…
více...
Technické služby mají nového výkonného ředitele

Novým výkonným ředitelem Technických služeb města Liberce a.s. se stal Ing. Petr Šimoník, který byl do funkce jmenován dne 23. 9. 2016.

O jeho zvolení do funkce rozhodovala výběrová komise sestavená z členů představenstva a zástupců Rady města Liberec na základě výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 7 uchazečů.  

Ing. Petr Šimoník má dlouholeté zkušenosti s řízením firem, jako výkonný ředitel i předseda představenstva. Posledních 10 let pracoval ve skupině MVV Energie CZ právě ve funkci předsedy představenstva společností TERMO Děčín a.s. a ENERGIE Holding a.s., kde byl zodpovědný za strategický rozvoj, provoz a technické řízení těchto společností.

„Ve své práci kladu důraz na týmovou spolupráci všech vedoucích pracovníků podle společně dohodnutých pravidel, která povedou k uspokojení potřeb občanů Liberce v oblasti zimní i letní údržby komunikací a zeleně. Za velice důležité považuji úzkou spolupráci s vedením města Liberce, ale i pokračování spolupráce s významnými regionálními partnery a posilování důvěryhodnosti TSML,“ doplnil Ing. Šimoník, výkonný ředitel TSML a.s.

 

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Přikrylová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: prikrylova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Další novinky, které by Vás mohly zajímat