15.04.2021
  Zimní období je od 1. listopadu do 31. března. Mimo toto období se nemusí dodržovat časy ukončení zásahu na daných komunikacích dle vyhlášky 104/1997 Sb. a operačního pl…
více...
Správci

Technické služby města Liberec, p.o. pod sebou mají nově správce. Ti budou vyřizovat podněty od občanů města Liberec.

Nově přetransformovaná příspěvková organizace Technické služby města Liberec má od
1. 7. 2020 pod sebou správce, kteří mají na starost vyřizování podnětů od libereckých občanů. Obrátit se na ně můžete s každým vaším postřehem nebo s upozorněním na nedostatky v našem městě.

Správci mají za úkol odhalit nové závady na komunikacích, chodnících a následně je předat k jejich nápravě. Reagují na nečekané situace a případně zajišťují jejich odstranění. Zároveň kontrolují kvalitu dopravního značení, aby byl provoz co nejvíce bezpečný. Správci nezapomínají ani na zeleň, kde může vzniknout například pád větví nebo celého stromu, proto vše kontrolují a zadávají úpravu tak, aby se zabránilo možným rizikům a občané se cítili dobře a bezpečně.

Kontaktovat je můžete prostřednictvím emailové adresy podnetyobcanu@tsml.cz, případně je zastihnete na telefonním čísle +420 778 701 018 a to každý všední den od 8:00 - 14:00.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat