02.11.2017
V loňském zimním období jsme pracovali na video prezentaci naší společnosti Technické služby města Liberec a.s., kde Vám chceme přiblížit, jak to u nás vypadá během zimního…
více...
Proběhla dobrovolnická akce „Ukliďme Česko“

Ve spolupráci se Statutárním městem Liberec se pracovníci TSML a.s. zúčastnili dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, která probíhala na celém území České republiky. V Liberci se akce zúčastnilo celkem kolem pětiset dobrovolníků, kteří se snažili vyčistit město od černých skládek a dalšího nepořádku.

Pracovníci TSML a.s. měli na starosti úklid lesoparku Pekárkova, jenž se nachází v blízkosti Liberecké přehrady a je velmi frekventovaným místem pro pěší. Uklidili dvě černé skládky, odvezli více než jednu tunu tuhého komunálního odpadu a do sběrného dvora jeli s multikárou celkem třikrát. Pytle nejvíce zaplnily pet lahve, obaly od potravin, pneumatiky, staré oblečení, ale také 20litrový kanystr s vyjetým olejem, který pracovníci odevzdali společnosti .A.S.A. k likvidaci nebezpečného odpadu.

„Akce měla velmi pozitivní ohlas u kolemjdoucích a místních, kteří se do lesoparku v sobotu vydali na procházku. Rádi bychom se akce zúčastnili i v dalším roce,“ podotkl nakonec manažer veřejné zeleně Ing. Mihule, který se akce také zúčastnil.

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Přikrylová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: prikrylova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Další novinky, které by Vás mohly zajímat