02.11.2017
V loňském zimním období jsme pracovali na video prezentaci naší společnosti Technické služby města Liberec a.s., kde Vám chceme přiblížit, jak to u nás vypadá během zimního…
více...
Kamion srazil na silnici naši techniku

Dopravní nehoda se stala 5.11.2015 krátce po poledni na komunikaci I35 v Liberci za tunelem ve směru na Děčín. Kamión z dosud neznámých důvodů, přes veškerá bezpečnostní opatření, narazil do sestavy naší mechanizace, která prováděla čištění krajnic.

Z tohoto důvodu jsme během okamžiku přišli o 3 klíčové mechanizace potřebné pro čištění města. Jedním z poškozených vozidel je nedávno pořízený zametací vůz, který jsme získali z evropské dotace.

Na místo byli ihned přivoláni hasiči, policie i záchranná služba. Řidič naší dodávky byl převezen do Krajské nemocnice Liberec, ale naštěstí vyvázl bez vážnějších zranění. Škody na vozidlech se pohybují v řádech stovek tisíců korun.

V tomto roce to byla již třetí větší dopravní nehoda na stejném průtahu, při které nám byla způsobena škoda na mechanizaci. Práce našich zaměstnanců je nejen důležitá pro město Liberec, ale zároveň velmi nebezpečná i přes veškerá bezpečnostní opatření.

 

V tuto chvíli sháníme náhradní techniku pro naplánované práce, které musíme před příchodem zimy dokončit.

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Přikrylová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: prikrylova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Další novinky, které by Vás mohly zajímat