26.11.2019
Představenstvo společnosti Technické služby města Liberce a.s. (TSML) velmi rezolutně odmítá tvrzení zveřejněná na portále www.nasliberec.cz ve svém článku vydaném dne 25.11.2019 pod názvem…
více...
Kamion srazil na silnici naši techniku

Dopravní nehoda se stala 5.11.2015 krátce po poledni na komunikaci I35 v Liberci za tunelem ve směru na Děčín. Kamión z dosud neznámých důvodů, přes veškerá bezpečnostní opatření, narazil do sestavy naší mechanizace, která prováděla čištění krajnic.

Z tohoto důvodu jsme během okamžiku přišli o 3 klíčové mechanizace potřebné pro čištění města. Jedním z poškozených vozidel je nedávno pořízený zametací vůz, který jsme získali z evropské dotace.

Na místo byli ihned přivoláni hasiči, policie i záchranná služba. Řidič naší dodávky byl převezen do Krajské nemocnice Liberec, ale naštěstí vyvázl bez vážnějších zranění. Škody na vozidlech se pohybují v řádech stovek tisíců korun.

V tomto roce to byla již třetí větší dopravní nehoda na stejném průtahu, při které nám byla způsobena škoda na mechanizaci. Práce našich zaměstnanců je nejen důležitá pro město Liberec, ale zároveň velmi nebezpečná i přes veškerá bezpečnostní opatření.

 

V tuto chvíli sháníme náhradní techniku pro naplánované práce, které musíme před příchodem zimy dokončit.

ZODPOVĚDNÁ OSOBA
Alžběta Folprechtová
Vztahy s veřejností
tel.: 604 299 507
email: folprechtova@tsml.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Další novinky, které by Vás mohly zajímat